Antalya'nın ünlü oteli Mardan Palace icradan satılığa çıkarıldı

Antalya'nın ünlü oteli Mardan Palace icradan satılığa çıkarıldı
2009 yılında 1.4 milyar dolar harcanarak Antalya’da açılan Mardan Palace'ın belediyeye olan borçları yüzünden Antalya 4. İcra Dairesi’nden satışa çıkarıldığı belirtiliyor.


Antalya'nın Kundu sahilinde, Azeri asıllı Rus iş adamı Telman İsmailov tarafından yaptırılan Mardan Otel'nin icradan satılığa çıkarıldığı belirtiliyor. Hüriyet gazetesi, haberi İcralik.com'a dayandırarak verdi.

3 HAZİRANDA İHALEYE ÇIKACAK

İcralik.com Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Can Emrah Özoral, Mardan Palace Otel’in icra detaylarını açıkladı. Özoral, ’’Bugün elimize ulaşan bir şartnameyi incelediğimizde Mardan Palace Otel’in şartnameye konu olan otel olduğunu fark ettik. Antalya 4. İcra Müdürlüğü’nden 3 Haziran’da 2015/3209 dosya numarasıyla ihaleye çıkacak’’ dedi. Otelin ihalesinde muhammen bedel 650 milyon TL olarak belirlendi.

Açık artırma usulü ile yapılacak ihalede elektronik ortamda teklif verilebilecek. Tesis, artırmada muhammen bedelin yüzde 50'sini ve rüçhanlı alacaklar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmek şartıyla satılacak.

Tesisin satışı için ilk ihale tarihi 3 Haziran saat 14.00, ikinci ihale tarihi de 30 Haziran saat 14.00 olarak kararlaştırıldı.

Bu Haber 27.03.2015 - 09:49:10 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • can akyürek - 27.03.2015 - 11:27

    ne oldu natik bey senen buyuk allah var kasım kasım geriliyodun neredeyse dünyanın en karlı otelini paçavraya çevirdin. bu sorumluluk senin şimdi hadi bakalım memleketine sana go home diyoruz :) :) :)

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.