Antalya'daki Green Imperial Beach Hotel'e sezon ortasında haciz şoku

Antalya'daki Green Imperial Beach Hotel'e sezon ortasında haciz şoku
Antalya-Manavgat'ta bulunan Green Imperial Beach Hotel, içeride müşterilerin bulunduğu sırada haczedildi.


Manavgat-Örenşehir'de bulunan dört yıldızlı Green Imperial Beach Hotel, müşteriler içerideyken haczedildi. Otelin bir süredir ödeme güçlüğü ve çeşitli firmalar tarafından icra takibi başlatıldığı öğrenildi.Jandarma ile birlikte otele gelen alacaklı firmalardan biri, tesisteki bazı malzemelere haciz işlemi uyguladı.

Otelde yaşanan mali sıkıntılar nedeniyle turizm acentesinin ağustosta otele müşteri getirmediği belirtilirken, tesiste tatilini geçiren misafirlerin ise başka otellere yerleştirildiği kaydedildi.


Bu Haber 10.08.2018 - 08:40:12 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • turizimci - 16.08.2018 - 08:56

    her önüne gelen otel işletmeciliğine soyunursa böyle olaylar daha da artabilir.herkez otel işletmeciliğinin kolay oladuğunu sanıyor.işin en kötüsü sezonun ortasında böyle olayların yaşanması doğru dürüst çalışan otel ve acentalarıda etkilemektedir.

  • Selahattin KARADENİZ - 11.08.2018 - 12:54

    Turizm, ülkemiz için son derece önemli milli ve ekonomik,bir olaydır.Gerek, Otel-Seyahat Acentesi veya gerekse Otel- Tedarikçi firmalar arasında zaman zaman çeşitli alacak davaları yaşanabilir, İcra davası olabilir.ANCAK, tam TURİZM SEZONUNUN EN YÜKSEK DÖNEMİNDE,(Eğer Turizm İşletme Belgeli bir Otel ise) otele haciz işlemi yaparak, yerli-yebenci ne olusa olsun, Otel müşterisinin dışarıya atılması olayı, Bu güzel ülkemiz Türkiye adına, YÜREK İNCİTİR.Saygılarımla.

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.