Anex Tour mayıs turlarını hangi tarihe erteliyor?

Anex Tour mayıs turlarını hangi tarihe erteliyor?
Rusya’da başlatılan, ‘turların ileri tarihe ertelenmesi’ uygulamasına Anex Tour da katıldı.

TurizmGüncel – Dış Haberler

12 ülkeyi kapsıyor

Anex Tour, ek ücret almadan turları ertelemek için harekete geçti. Şirket, 28-Nisan – 31 Mayıs tarihleri için Türkiye, Tunus, Yunanistan, Kıbrıs, İspanya, Tayland, Vietnam, Bulgaristan, Karadağ, Dominik Cumhuriyeti, Küba ve Meksika’ya yapılan rezervasyonların, ek ücret almadan 1 Haziran – 31 Ekim arasınaki herhangi bir tarihe ertelenmesine olanak sağlayacak.

27 Nisan öncesi turlar sezon sonuna

Şirketin başlattığı uygulamaya göre, 1 Mart – 27 Nisan arasındaki rezervasyonlar ise, 1 Ekim-10 Aralık tarihleri arasındaki (yine ek ücret ödenmeden) bi tarihe ertelenebilecek. Sz konusu uygulamaya, sayılan 12 haricindeki destinasyonlar ve Rusya içi rezervasyonlar dahil değil. Müşteriler, rezervasyonlarını seyahat acenteleri aracılığıyla ya da direkt Anex Tour’un çağrı merkezini arayarak yapabilecek. Söz konusu değişiklikler, sadece charter uçuş ayağı olan rezervasyonları kapsayacak.

Rusya’da ilk olarak Intourist’in başlattığı uygulamaya, daha sonra Coral Travel, Sunmar ve TUI Rusya da dahil olmuştu.Bu Haber 11.04.2020 - 12:41:41 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.