Anex Tour'un ilk uçağı Dalaman'a indi, hedef 120 bin turist

Anex Tour'un ilk uçağı Dalaman'a indi, hedef 120 bin turist
Anex Tour'un Moskova'dan kalkan yılın charter uçağı Dalaman Havalimanı'na indi.Anex Tour'un Moskova - Dalaman arasındaki ilk charter uçuşu gerçekleşti. Azur Air'a ait Boeing B763 tipi uçak 336 yolcusuyla Dalaman'a iniş yaptı.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Anex Tour Dalaman Bölgesi Kontrat Müdürü Mustafa Özden, Türkiye'yi her zaman ikinci evi olarak gören Rusların ciddi biz özlem içinde olduklarını belirtti.

Anex Tour'un zengin içerikli ürün ve paketlerle müşterilerine tatil imkanı sunduğunu belirten Özden, ''Bu yıl siyasal konjonktürden kaynaklı bir sorun yaşanmazsa Rusya ve BDT pazarlarından Dalaman'a 120 bin yolcu getirmeyi hedefliyoruz. Rusya'dan 8 ve Ukrayna'dan 3 olmak üzere toplam 11 kentten uçuşlarımız bugün itibariyle başladı.'' dedi.

Bu ülkelerin başlıca kentlerinde YDA Dalaman Havalimanı ile birlikte yapacakları tanıtım kampanyaları üzerinde çalıştıklarını kaydeden Mustafa Özden, ''2017 yılının sorunsuz geçmesini umut ediyoruz. Türkiye'ye en büyük döviz girdisini sağlayan turizmde taşların yerine oturmasını bekliyoruz.'' değerlendirmesini yaptı.


Bu Haber 28.04.2017 - 10:17:12 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.