Anex Almanya'nın 'köklere dönüş' etkinliğine 800 acente kayıt yaptı

Anex Almanya'nın 'köklere dönüş' etkinliğine 800 acente kayıt yaptı
Anex Grubu'nun Almanya ayağı Anex Tour, Öger Tours ve Bucher Reisen'in organize edeceği büyük acente buluşmasına ilginin yoğun olduğu belirtildi.


TurizmGüncel - Dış Haberler

Anex Turizm Grubu'nun Almanya ayağı Anex Almanya, Öger Tours ve Bucher Reisen'in ''köklere dönüş'' sloganıyla organize edeceği etkinliklere 800 civarında acentenin kayıt yaptırdığı belirtildi. Tur operatörün 'seyahat sevinci' ve 'normal seyahat' mesajlarını vermeyi amaçladığı etkinliklerde Türkiye, Yunanistan ve İspanya'ya info gezileri düzenlenecek. Etkinliğin bir amacı da, seyahatlerin nasıl geri başlatılacağı konusunda acenteleri bilgilendirmek.

Anex-Almanya'nın planladığı 'köklere dönüş' info gezilerinin ilki 16-21 Nisan tarihleri arasında Antalya'da yapılacak. İspanya-Mallorca programı 25-30 Nisan, Yunanistan programı ise 5-10 Mayıs tarihleri arasında yapılacak.

Anex Tour Almanya Genel Müdürü Murat Kızılsaç, katılımın yüksek olmasından memnun olduğunu belirtti. 2021 yılından umutlu olduklarını belirten Kızılsaç, ''Yapılan araştırmalar, korona krizine rağmen Almanların yüzde 43'ünün yurt dışında tatile çıkmak istediğini ve bunun için daha fazla para harcayabileceğini gösteriyor. Türkiye, Yunanistan ve İspanya gibi ülkelerdeki Covid-19 testi stratejisi, artan aşılama ve aşı sertifikası sayesinde, pek çoğu planını gerçekleştirebilecek.'' dedi.Bu Haber 06.03.2021 - 09:56:48 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.