Anex Almanya, 2024 yaz programını 17 şehirde tanıttı

Anex Almanya, 2024 yaz programını 17 şehirde tanıttı

Anex Almanya, düzenlediği etkinliklerle Avrupa’nın 17 şehrinde 2024 yaz programını tanıttı.


Almanya pazarında ANEX, Bucher Reisen, Neckermann Reisen ve Öger Tours markalarıyla faaliyet gösteren ANEX Group Almanya, ülkenin 17 şehrinde düzenlediği roadshowlarla 2024 programını tanıttı.

5 Ülke’den 50 otel ve 3 havayolu katılımı ile yapılan etkinliklere Almanya, Avusturya ve Hollanda’dan toplam 750 acente katılım sağladı. Etkinlikler çerçevesinde katılımcı oteller acenteler ile bire bir görüşmeler yaparak tesislerini tanıtma fırsatı yaşadı. Düsseldorf, Münster, Eindhoven, Dortmundt, Hannover, Bremen, Hamburg, Berlin, Leipzig, Dresden, Frankfurt, Stuttgart, Mannheim, Münih, Nürnberg, Viyana ve Linz şehirlerinde yapılan organizasyonlarla Anex Grubu en kapsamlı workshop programını pazara sunmuş oldu.

Bunun yanı sıra Kasım ayında gerçekleştirilen Red Carpet organizasyonu ile de 400 Alman acenteciyi Selectum Luxury Belek’te ağırlayan Anex Grubu 2024 program tanıtımı çerçevesinde toplan 1.150 acenteye doğrudan tanıtım yapmış oldu. Tanıtım faaliyetlerinin devam edeceği bildirildi.  Bu Haber 13.02.2024 - 17:55:47 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.