Anadolu Markaları Yarışması’ndan Calista'ya ödül

Anadolu Markaları Yarışması’ndan Calista'ya ödül
Capital ve Ekonomist dergileri öncülüğünde, Vodafone Türkiye ve Fibabanka sponsorluğunda düzenlenen, Türkiye’nin yükselişine öncülük eden markaları seçmek adına yapılan Anadolu Markaları Yarışması’nın 2018 yılı değerlendirmesinde "Büyük İşletmeler Ticaret Kategorisi''nde Calista Luxury Resort ikincilik ödülünü aldı.


Anadolu Markaları Yarışması kapsamında firmalar;  büyük ve küçük işletmeler ile dijitalleşme başlıkları adı altında değerlendirildi. Büyük işletmeler kategorisindeki değerlendirmede işletmenin faaliyet alanına göre Ticaret, Tarım ve İmalat alanlarında ödüller sahiplerine verildi.Calist Luxury Resort ’un dışında 16 firmanın ödül aldığı yarışmada, firmaların 11 tanesi “Büyük İşletmeler “kategorisinde ödül alırken, 4 tanesi “Küçük İşletmeler” kategorisinde, 1 tanesi de “Dijitalleşme “kategorisinde ödül almaya hak kazandı. 

Tüm sektörlerin aday olduğu ve 27 Şubat 2018 tarihinde İstanbul’da düzenlenen ödül töreninde Calista Luxury Resort Genel Müdürü Ali Kızıldağ’a ikincilik ödülü verildi.Bu Haber 02.03.2018 - 15:31:32 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.