Alanya’daki beş yıldızlı otele haciz şoku

Alanya’daki beş yıldızlı otele haciz şoku
Tedarikçilerin, acentelerin ve personelin alacaklarını ödeyemediği belirtilen Alanya’daki Club Paradiso Otele haciz geldiği öğrenildi.

Alanya’nın önemli turistik tesisleri arasında yer alan Club Paradiso Otelde haciz şoku yaşandı. Tedarikçilerin, acentelerin ve personelin alacaklarını ödeyemediği belirtilen otele gelen haciz memurları işlemlere başladı.

Otelin ihtarlara rağmen tedarikçilere, acentelere ve personele borcunu ödemediği ve devamında hacizle karşı karşıya kaldığı ifade edildi. Otel yönetiminden resmi bir açıklama yapılmazken, tesisin akıbetinin ne olacağı da merak konusu.Bu Haber 03.04.2021 - 10:03:14 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
  • ebru TUFEKCI 03.04.2021 - 08:29

    merhaba,paradiso otele haciz şoku çok üzücü.keşke turizm bakanlığının bir bankası olsaydı.Ve havuzda biriken bu parayla turizm zararı karşılansaydı da bir işletme kurtulsaydı.Aslında bu pandemide otel rezervasyonlarının az olması çok üzücü keşke turizm bankası paradiso hotelin elinden tutup ilk gelen yabancı kafileleri uygun fiyatlamayla konaklamasını sağlasaydı.

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.