Alanya, Utrect Turizm Fuarında tanıtılıyor

Alanya, Utrect Turizm Fuarında tanıtılıyor

Alanya, Hollanda’da düzenlenen Vakantiebeurs Utrect Turizm Fuarında tanıtılıyor.


Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV), Hollanda’nın Utrect şehrinde düzenlenen Vakantiebeurs Utrect Turizm Fuarına 50 metrekarelik stantla katıldı.

Vakantiebeurs Utrect Turizm Fuarı, profesyonellere yönelik olan ilk günüyle başladı. Alanya standı ilk günde turizm profesyonellerinden yoğun ilgi gördü. Fuarda, Alanya Kaymakamı Fatih Ürkmezer, Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkanı Burhan Sili ile ALTAV ve ALTİD Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu Alanya’yı temsil etti. Aynı zamanda birçok Alanyalı turizmciyi de ağırlayan stant çeşitli toplantılara ev sahipliği yaptı.

Fuarın ilk gününde Alanyalı Amsterdam Başkonsolosu Mahmut Burak Ersoy şehrinin standını ziyaret etti. Başkonsolos Ersoy’a, Alanya Kaymakamı tarafından şehrin sembolü olan bir hediye de takdim edildi.

Fuarın ilk gününden izlenimlerini aktaran Dahaoğlu, “Hollanda fuarında standımıza olan ilgi ilk günden çok yüksek” diyerek umutlu olduklarını söyledi.

Fuar 15 Ocak tarihine kadar sürecek. Fuarın diğer günlerinde de Alanya standının olumlu ivmesinin artarak devam etmesi bekleniyor.Bu Haber 11.01.2024 - 09:11:32 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.