Alaçatı Port LaDera Hotel'e 'otel iç mimari tasarımı' ödülü

Alaçatı Port LaDera Hotel'e 'otel iç mimari tasarımı' ödülü
Alaçatı Port LaDera Hotel, International Property Awards’ın (Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri) Avrupa ayağı olan European Property Awards (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri) kapsamında “Hotel Interior” (Otel İç Mimari Tasarımı) kategorisinde ödüle layık görüldü.


27 Ekim 2016 akşamı Marriott Grosvenor Square Londra’da gerçekleşen törende Alaçatı Port LaDera Hotel kurucuları Selim Özen, Bülent Özen ve Erdem Özen projenin tasarımını gerçekleştiren, iç mimar ve tasarımcı Selina Kazazoğlu ile birlikte ödülü yetkililerden teslim aldı. Port LaDera Hotel layık görüldüğü ödül ile aynı zamanda Alaçatı’da yer alan tesisler arasında bir ilke imzasını attı.

1995 yılından bu yana mimari tasarım, iç mekan tasarımı, geliştirme ve gayrimenkul alanlarında düzenlenen European Property Awards her yıl Avrupa’nın birçok farklı ülkesinden katılımla, gayrimenkul endüstrisinin önemli profesyonelleri ve uzmanlarından oluşan jüri üyelerinin oyları ile belirleniyor. Ödüller gayrimenkul sektöründe mükemmelliği teşvik etmek ve uluslararası alanda standart oluşturmak amacıyla veriliyor.

Bu Haber 01.11.2016 - 12:17:29 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.