Aktay Turizm İstanbul'a iki otelle birden giriyor

Aktay Turizm İstanbul'a iki otelle birden giriyor
Aktay Turizm CEO'su Yusuf Vadi Karatopraklı, İstanbul'da iki tane otel açacaklarını açıkladı.

 
TurizmGüncel

TurizmGüncel'e açıklamalarda bulunan Karatopraklı, İstanbul'a, biri 5 yıldızlı ve diğeri 4 yıldızlı olmak üzere iki otel açacaklarını belirtti. Otellerin her ikisinin de Tarihi Yarımada'da olacağını belirten Karatopraklı, projeye başlamak için gerekli başvuruların yapıldığını ve izinler alınır alınmaz çalışmalara başlayacakalarını kaydetti.

Otellerin ne tür özelliklere sahip olacağı, oda sayısı ve içinde rezidans bulunup bulunmayacağı noktalarının tam olarak netleşmediğini söyleyen Vadi Karatopraklı, bununla ilgili olarak ileride bir basın bildirisi yapılacağını da kaydetti.

İstanbul'a açacakları otellerin Ela olarak mı yoksa bir zincir marka adı altında mı faaliyet göstereceği şeklindeki sorumuza Karatopraklı, "Bunu şu anda net olarak belirlemiş değiliz. Resort otelciliğinde yerli markalar olarak bizler zincirlerden daha ilerideyiz. Ancak şehir otelciliğinin mantığı daha farklı. Bu nedenle açacağımız otellerde kendi markamızla da yola devam edebiliriz, bir zincir marka ile de anlaşabiliriz" yanıtını verdi.


Bu Haber 30.05.2013 - 20:25:13 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • cemil gül - 31.05.2013 - 07:47

    Vadi Bey bizim piyasalarımızda en vizyoner otelcidir. Hizmet te ve pazarlama da Vadi beyin üzerine kimse tanımam. Hem odaları en yüksek paraya satar hem de müşterileri hizmetle ucurur. yabancı markalara ihtiyacı yok.

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.