Ahmet Bolat açıkladı: THY'den 4 turizm şehri için büyük planlama

Ahmet Bolat açıkladı: THY'den 4 turizm şehri için büyük planlama

Türk Hava Yollarının yeni yönetim kurulu başkanı Ahmet Bolat, kurumun Antalya, Dalaman, Bodrum-Milas ve İzmir için büyük planlama yaptığını açıkladı.


Türk Hava Yollarının gelecek yaz 29 ülkedeki 47 şehirden Antalya, Dalaman, Bodrum-Milas ve İzmir’e haftada 388 uçuş yapacağı açıklandı. THY, en başarılı yıl olan 2019 yılında söz konusu 4 turizm şehrine 30 noktadan haftada 83 uçuş yapmıştı.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, "Dünyanın dört bir yanından aldığımız uçuş talepleri yaz sezonu yaklaştıkça artarak devam ediyor. Bayrak taşıyıcı havayolu olarak ülkemize seyahat etmek isteyen yabancı turistleri, ülkelerinden direkt uçuşlar ve Türk Hava Yolları konforu ile ülkemizin güneyiyle buluşturma hedefindeyiz." dedi.Bu Haber 21.02.2022 - 08:34:05 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
  • sakal

    ahmet soylemez 21.02.2022 - 10:51

    Beyfendi Turk Havayollari genel mudurusunuz artik surekli sakal trasi olmaniz mecburi , Iran havayollari CEO su bile tras oluyor olabilir. THY nin musterilerinin yuzde 75 i radikal islamci degil antipatik bir imaj havayoluna zarar verir

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.