Accor ve Artaş iki Mövenpinck Living projesi için anlaştı

Accor ve Artaş iki Mövenpinck Living projesi için anlaştı

Dünyanın önde gelen otel zincirlerinden Accor, Türkiye'nin önemli otel yatırım şirketlerinden Artaş ile iki yeni yatırım için anlaşma imzaladı.


Accor, premium segment Mövenpick markası ile gayrimenkul, perakende ve turizm alanlarında 45 yıldır faaliyet gösteren Artaş Grup ile Mövenpick Living Çamlıvadi ve Mövenpick Living Saklıvadi projeleri için imza attı.

Gerçekleştirilen imza töreninde Accor CEO’su Mark Willis, Accor Dünya Ticaret Başkanı Yiğit Sezgin ve Artaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya düzenlenen basın toplantısıyla Çamlıvadi ve Saklıvadi projelerindeki işbirliklerini duyurdu.

“Projelerin turizm sektörüne büyük değer katacağına inaniıyoruz”

Accor Dünya Ticaret Başkanı Yiğit Sezgin iş birliği hakkında; “116 ülkede, 5300’ü aşkın otel ile dünyanın önde gelen arttırılmış ağırlama grubu olarak, Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul ve inşaat gruplarından Artaş Grup ile imzaladığımız sözleşme ile premium segment Mövenpick markamızı Çamlıvadi ve Saklıvadi projeleri ile duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu iki projenin, İstanbul’un gözde lokasyonunda turizm sektörüne büyük değer katacağına inancımız sonsuz.’’ İfadelerini kullandı.

“Bu iki marka Türkiye'ye değer katacak”

Artaş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya proje ve iki markanın iş birliği hakkında şunları söyledi; “Bugün burada güzel bir iş birliğini duyurmak üzere toplandık. 45 yıl önce kurduğumuz Artaş Grubu bünyesinde, şimdiye kadar konut, perakende ve turizm alanlarında pek çok inşaat yaptık, işletme ve yönetim görevlerini üstlendik. Tamamlanıp teslim edilmiş ve inşaatı devam eden toplam 35.000 konut , 6 alışveriş merkezi ve 8 otelin de yönetimini sürdürüyoruz.  Bu bilgi ve tecrübe ile şimdi yepyeni bir iş birliğine adım atıyoruz. Ana markamız Avrupa Konutları altında inşa ettiğimiz Çamlıvadi ve Saklıvadi projelerimizde, Accor gibi büyük bir zincirin Mövenpick gibi uluslararası bir markasına yer vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye’de bu iki markanın birbirine katacağı değerin heyecanını hissediyoruz. Son teknoloji ile donanmış, sağlam ve estetik bir mimari ile inşa ettiğimiz yapılarda, Mövenpick kriterleri ve Türk misafirperverliği birleşiminin çok cazip olacağına inanıyoruz.”

Mövenpick Living Saklıvadi’de 164, Mövenpick Living Çamlıvadi’de 65 rezidans daire bulunuyor. Daireler, 1 odalı, 2 odalı ve penthouse olmak üzere çeşitlenirken tüm dairelerde ücretsiz internet bağlantısı, aynı gün teslim edilmek üzere çamaşır yıkama servisi, açık büfe kahvaltı hizmeti veren restaurant ve kış bahçesi yer alıyor.Bu Haber 11.06.2022 - 09:24:15 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.