Accor THY Holidays ile “Özel tercihli iş birliği” anlaşması imzaladı

Accor THY Holidays ile “Özel tercihli iş birliği” anlaşması imzaladı

Türk Hava Yolları Holidays ile iş birliği anlaşması imzalayan Accor Grubu, özel tercihli otel zinciri iş ortağı olmayı hedeflediklerini duyurdu.


Hindistan, Orta Doğu, Afrika ve Türkiye genelinde 425'ten fazla otel ve resort'a sahip Accor, Turkish Airlines Holidays iş birliğiyle, tercihli iş ortaklığı olarak sınıflandırılan tek uluslararası otel zinciri olacak.

Kısa süre önce paket tatil e-ticaret platformu olarak hizmete giren Türk Hava Yolları Holidays, uçak bileti, otel, transfer, araç kiralama gibi tüm seyahat ihtiyaçlarını tek bir yerde planlayabileceği dijital bir platform sunuyor.

İş birliği kapsamında Accor, Turkish Airlines Holidays müşterileri için Hindistan, Orta Doğu, Afrika ve Türkiye'deki grup portföyünün tamamına erişim sunarken, Turkish Airlines Holidays çevrimiçi ve perakende kanallarıyla müşterilere gerçek zamanlı fiyatlar, özel teklifler ve uygunluk bilgileri sağlayacak. Miles&Smiles üyeleri, Turkish Airlines Holidays üzerinden paket tatil ve Accor ürünleri rezervasyonlarında ekstra mil kazanacak.

“Hedefimiz konuklarımızın Accor kalitesini deneyimlemesini sağlamak”

Türk Hava Yolları Satış Başkanı Ahmet Harun Baştürk, konu hakkında şunları söyledi: "Turkish Airlines Holidays yenilikçi bir tatil paketi e-ticaret platformu olarak geçtiğimiz günlerde start verdiğimiz yeni markamız. Dünyanın en fazla noktasına uçan ve yüzlerce ülkede ofisi bulunan Türk Hava Yolları olarak misafirlerimize her destinasyonda hizmet verme ve dünya genelinde önemli bir paket tatil markası olma hedefimiz doğrultusunda Accor ile ortaklığa imza atmanın gururunu yaşıyoruz. Hedefimiz, Türk Hava Yolları'nın uçtuğu 300'den fazla destinasyonu, konuklarımızın Accor markalarının kalitesiyle deneyimlemesini sağlamak.”

“Uzun vadeli değer yaratmayı hedefliyoruz”

Ortaklık hakkında konuşan ERKA Grubu (Turkish Airlines Holidays programı özel uygulama ortağı) CEO'su Serhat Kahraman ise şunları söyledi: “ERKA Grubu olarak inovasyon olanaklarımız, teknoloji altyapımız ve operasyonel mükemmellik kültürümüzle iş ortaklarımız ve müşterilerimiz için uzun vadeli değer yaratmayı hedefliyoruz. Herkesin dünyayı deneyimlemesi için en yeni ve teknolojik çözümleri sunma vizyonumuz kapsamında Türk Hava Yolları ile önemli bir iş ortaklığına imza attık ve bu iş birliğinden Turkish Airlines Holidays doğdu. Birçok müşteri segmentinde geniş bir otel portföyü sunan Accor ile Turkish Airlines Holidays markamızın kalitesine uygun bir iş birliğine imza atmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu iş birliği, Turkish Airlines Holidays'in önemli kaynak pazarlarda hızla büyümesini destekleyecek bir adım."

İş ortaklığı kapsamında, Hindistan, Orta Doğu, Afrika ve Türkiye genelinde Accor tesisleri öncelikli olarak listelenip öne çıkacağı bir konumda bulunacak ve ayrıca, paket tatil e-ticaret platformunun genelinde geniş bir yelpazede pazarlama faaliyetleri sunulacak.

 “Görünürlüğümüzü ve satışlarımızı artırmak için büyük fırsat”

Accor Hindistan, Orta Doğu, Afrika ve Türkiye Ticaret Başkanı Yiğit Sezgin ise iş birlikleri hakkında şunları söyledi: "Turkish Airlines Holidays ile bu özel ve benzersiz iş birliğine imza atmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu iş birliği, Türk Hava Yolları'nın faaliyet gösterdiği tüm kaynak pazarlarda görünürlüğümüzü ve satışlarımızı artırmamız için büyük bir fırsat sunuyor. Bölgenin lider ve en büyük otelcilik grubu olarak, otellerimizde konaklayan Türk Hava Yolları yolcularına beklentilerinin ötesinde özgün ve benzersiz deneyimler sunacağımıza inancımız tam."

Şu anda Hindistan, Orta Doğu, Afrika ve Türkiye genelinde 425 işletmesi  ve 93 binden fazla bulunan Accor bünyesine 192 işletmenin ve 41 binden fazla odanın daha katılması bekleniyor.Bu Haber 25.10.2022 - 16:06:10 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.