TUROB 'Trip to İstanbul' aplikasyonunu devreye soktu

 TUROB 'Trip to İstanbul' aplikasyonunu devreye soktu
İletişim ve haberleşmede mobil aygıtların öneminin her geçen gün artması, bu aygıtlar üzerrinden tanıtım yapma çalışmalarını da beraberinde getirdi. TUROB, Iphone ve Ipad'ler için geliştirdiği aplikasyon ile İstanbul'un tamnıtımına katkıda bulunacakMobil internet kullanımını giderek artması ve seyahat sektöründeki trendleri de önemli ölçüde etkilemesi TUROB'u harekete geçirdi. TUROB tarafından başlatılan "Trip to İstanbul" iPhone application projesi tamamlanarak Iphone ve Ipad cihazlarından indirilmeye hazır duruma getirildi.

Uygulamada İstanbul tanıtımına yönelik çeşitliliğinin vurgulandığı alışveriş, eğlence, yeme-içme gibi seçeneklerin sunulmasının yanı sıra, sadece TUROB üyesi katılımcı otellerin bilgilerine ve rezervasyon sistemlerine erişim imkanı sunuyor. Uygulamayı cihazına yükleyen tüm kullanıcılara iPhone push mesaj teknolojisi ile gönderilecek periyodik iletilerle İstanbul destinasyonu özendirilmeye çalışılacak.

Uygulama Apple Store'daki aşağıdaki adresten indirilebilecek.  iPhone/iPad üzerinden Apple Store'a girerek search kısmına uygulamanın adı (Trip to İstanbul) yazılıp, uygulamaya ücretsiz olarak kolaylıkla erişilebiliyor.

http://itunes.apple.com/us/app/trip-to-istanbul/id505100759?ls=1&mt=8Bu Haber 27.03.2012 - 16:29:39 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.