'Ruslar Türkiye'ye gelmenin yollarını arıyor'

'Ruslar Türkiye'ye gelmenin yollarını arıyor'
Uçak krizinin ilk günlerinde tepkili olsalar da Rus turistler Türkiye’den vazgeçmek istemiyorlar.


Otelcilik dijital pazarlaması ve sosyal medya yönetimi üzerine hizmet veren Webius’un yöneticisi Murat Gencer, sosyal medya yönetimini yaptıkları otellere ait sayfalarda Rus turistlerin ‘bir yolunu bulup bu sene tatilimizi Türkiye’de geçireceğiz’’ dediklerini ve otele nasıl rezervasyon yaptıracaklarını sorduklarını belirtti.

Rus turistlerin sosyal medyada, forumlarda ve değerlendirme sitelerinde çok aktif olduklarını, özellikle Türkiye ve hayranı oldukları oteller hakkında övgü dolu sözler sarf ettiklerini ifade eden Gencer, Rusların Türkiye’de tatil yapmaktan asla vazgeçmeyeceklerini bildirdiklerini ve kötümser olmadıklarını ifade etti.

Rusya’dan rezervasyon almak isteyen otellerin online satış kanallarında stratejik fiyatlarını vermeleri gerektiğini vr bu kampanyaları e-mail ile, sosyal medyada ve web sitelerinde duyurmalarını gerektiğini tavsiye eden Murat Gencer ayrıca otellerin iç pazar acentelerini de sosyal medyadan desteklemelerini ve takipçi kitlelerini bu fırsatlar hakkında bilgilendirmelerini önerdi.


Bu Haber 05.01.2016 - 12:47:26 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • online - 06.01.2016 - 10:17

    cok bilgisizce, bilincsizce yapılmıs bir haber. rusya turkiyeye charter ucak seferlerini yasakladı. bu durumda ruslar nasıl gelecek turkiyeye onu da soylermisiniz sayın Gencer ?

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.