'Markamızın gücüne inanıyoruz' dedi, Ramada ile yollarını ayırdı

'Markamızın gücüne inanıyoruz' dedi, Ramada ile yollarını ayırdı
Kaya Hotels&Resorts, Ramada Grubu ile 15 yıldır süren iş birliğini sonlandırdı. Grubun Beylikdüzü'ndeki oteli artık, Kaya İstanbul Fair & Convention Otel adıyla hizmet verecek.Konuya ilişkin olarak bir açıklama yapan Kaya Hotels, 'Wyndham Otel Grubuna bağlı Ramada markası ile 15 yılı bulan işbirliğimizi bitirme kararı aldık.'' denilen  açıklamada, ''Artık bu noktada Ramada isminin tesisimize bir katkısı kalmamıştı. Yaptığımız değerlendirme sonrasında gerek Marka ve Know-How gerekse Uluslararası Online Rezervasyon sisteminin getirisi anlamında otele artı değer yaratmadığı için işbirliğimizi sonlandırdık. Kaya İstanbul Fair & Convention Otel olarak  Türk  Turizmine hizmet etmeye devam ediyoruz.'' dedi.

Açıklamanın devamında ise şu ifadelere yer verildi:

KAYA MARKASINA İNANIYORUZ''

''30 yılı aşkın süredir Turizmin ve Otelciliğin birçok alanında hizmet ve know - how veren bir grup olduğumuz için hem Kaya hem de Kaya Palazzo marka bilinirliğimiz ve hizmet kalitemiz ile üst seviyelere ulaştık. Resort otelcilikte Palazzo markamızı ön plana çıkarttık. Kartalkaya’da yer alan Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort kış otelciliğinde lüks segmentte bir numara. Aynı şekilde Antalya Belek’te Kaya Palazzo Belek yer alıyor.  Hazırlıkları devam eden yatırım aşamasında 2 Palazzo markalı otelimiz daha var. İş – şehir otelciliğinde ise Kaya markasını ön plana çıkarıyoruz.

''İKİ OTELLE DAHA YÖNETİM ANLAŞMASI YAPACAĞIZ''

Kaya markası altında yurt içinde ve dışında iki tesiste management anlaşmamız var. Stratejik planlamamız gereği 2018 yılında en az 2 tesis ile daha management sözleşmesi yapacağız, görüşmeler devam ediyor.''


Bu Haber 28.08.2017 - 13:23:51 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.