'Adam tuvalet izni alıp otel yapmış, bunların gereğini yaptık'

'Adam tuvalet izni alıp otel yapmış, bunların gereğini yaptık'
Uludağ'da turizmin 12 aya yayılması için düzenlenen ''Dört Mevsim Uludağ' çalıştayında konuşan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, ''Adam tuvalet izni almış otel yapmış. Bunların gereğini yaptık'' ifadelerini kullandı.


Uludağ'da düzenlenen ''Dört Mevsim Uludağ'' çalıştayında konuşan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, bölge için master planı hazırladıklarını anlattı. ''Burası kamu kurumlarının yatakhanesi değil'' diyen Eroğlu, bunun yanlış bir politik olduğunu belirterek, ''Kim olursa olsun bütüm kamu binaları yıkılacak.'' dedi.Çalıştayda bölgeye yapılacak 12 tesisin temelini atacaklarını söyleyen Eroğlu, ''Kaçak, uydurma şeyler yapılmış. Tuvalet izni almış, otel yapmış. Bunların da gereğini yaptık. Bugun, 12 tesisin temelini atacağız. Sarıalan’da derme çatma binalar vardı. Bundan sonra çöp kutusu dahi estetik olacak.'' ifadelerini kullandı.

Uludağ'a çok para harcayacak turistleri getirmek gerektiğini söyleyen Veysel Eroğlu, ''Orman ve Su İşleri Bakanlığı olarak turizmcilere ne gerekiyorsa vermek bizim boynumuzun borcu. Bakanlık olarak her türlü desteğe hazırız.'' şeklinde konuştu.Bu Haber 05.01.2018 - 15:05:15 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • sedat - 08.01.2018 - 09:15

    Bunları nasıl bakan yapıyorlar anlamış değilim yazık bu ülkeye

  • turizimci - 06.01.2018 - 12:35

    atma bre sayin bakanim bu ulke o kadarmi basi bos tuvalet izni ile hotel yapmismis

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.