'500 milyon dolarlık o pastadan Türkiye daha fazla pay alabilir'

'500 milyon dolarlık o pastadan Türkiye daha fazla pay alabilir'
Hindistan'da etkinlik sektörünün öncülerinden Wizcraft’ın kurucu ortağı Sabbas Joseph, Türkiye'yi keşfedilmemiş bir pazar olarak gördüklerini belirtti. Antalya, İstanbul, Bodrum ve Kapadokya’nın müthiş fırsatlar sunduğuna dikkat çeken Joseph, Hintlilerin yurt dışındaki düğünlere yılda 500 milyon dolar harcadığını ifade etti.


Antalya'da düzenlenen International MICE & Wedding Forum (IMWF) için Antalya’ya  gelen Sabbas Joseph, Hürriyet gazetesinden Burak Coşan'a konuştu.''TÜRKİYE MÜTHİŞ FIRSATLR SUNUYOR''

 Türkiye ile 6 yıl önce çalışmaya başladıklarını ve bu süreçte Türkiye'de 30 civarında düğün ve organizasyon gerçekleştirdiklerini kaydeden Joseph, Türkiye'nin düğün, kongre ve toplantı pazarından daha fazla pay alıp alamayacağı şeklindeki bir soruya, ''Hint düğünlerinin yapılabilmesi için Antalya, İstanbul, Bodrum ve Kapadokya bize müthiş fırsatlar sunuyor. Türkiye’deki mekânlar, teknoloji ve insanlar çok iyi. Biz ne hayal edersek onu bize sunabiliyorlar. Türkiye’yi keşfedilmemiş bir yer olarak görüyoruz.'' yanıtını verdi.

''300 HİNTLİ DÜĞÜNLERE 500 MİLYON DOLAR HARCIYOR''

Düğün, toplan, kongre ve film çekimleri için Türkiye'nin güzel imkanlar sunduğuna dikkat çeken, Sabbas Joseph, Her yıl 300'e yakın Hintli'nin yurt dışında yaptığı düğünlere 500 milyon dolar harcadığını kaydeden Joseph, Türkiye'nin bundan daha fazla pay alabileceğine vurgu yaptı.Bu Haber 07.06.2018 - 09:55:09 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.