Uçakta taşkınlık çıkaran yolcuları adaya indirip yola devam etti

Uçakta taşkınlık çıkaran yolcuları adaya indirip yola devam etti

İngiltere'de bir uçakta 4 yolcunun sorun çıkarması üzerine, pilotlar 4 yolcuyu İspanya'da bir adada indirip yola devam etti.


İngiltere-Manchester'dan İspanya-Tenerife'ye giden easyJet uçağı, taşkınlık yapan 4 yolcunun uçakta aksamalara yol açması nedeniyle yönünü değiştirmek zorunda kaldı.

Uçak taşkınlık yapan yolcular nedeniyle Lanzarote'ye acil iniş yapmak zorunda kaldı. Taşkınlık yaratan yolcuların polis tarafından teslim alınmasının ardından uçak Tenerife’ye yeniden hareket etti.

Yetkililer yolcuların ne tür davranışlarda bulunduklarını henüz açıklamadı.

EasyJet sözcüsü tarafından Insider'a yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Kabin ekibi, tüm durumları değerlendirip uçuşun ve diğer yolcuların güvenliğinin hiçbir zaman tehlikeye atılmamasını sağlamak için hızlı ve uygun şekilde hareket etmek üzere eğitilmiştir. Bu tür olaylara nadiren rastlansa da bunları çok ciddiye alıyor ve mürettebatımıza ya da diğer yolcularımıza yönelik istismar ya da tehdit içeren davranışlara müsamaha göstermiyoruz. Yolcularımızın, mürettebatımızın ve yer görevlilerinin güvenliği ve refahı her zaman easyJet'in önceliğidir" (İndependent)Bu Haber 05.10.2023 - 16:33:54 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.