Eğlenmek için gittikleri gece kulübünde darp edildiler

Eğlenmek için gittikleri gece kulübünde darp edildiler

İstanbul’da bir gece kulübüne giden 4 kişilik arkadaş grubu mekandan çıkarken, işletme tarafından darp edildiklerini iddia etti.


İstanbul Beylikdüzü'nde bulunan bir gece kulübüne giden Soner Abay, Ozan Yurtsever, Gözde Yüce ve Fas uyruklu Salma Berrekkal, işletme personeli tarafından darp edildiklerini iddia etti.

Ozan Yurtsever yaşanılanları Ekşi Sözlük’te yaptığı paylaşımla anlattı. Kavganın sebebinin arkadaşı Soner Albay’ın ablası Gözde Yüce’nin kulüp çalışanı tarafından taciz edilmesi olduğunu aktaran Yurtsever “İşletmede bulunan bütün güvenlik görevlileri ve çalışanlar üzerimize çullandılar. Tamamen cinayete teşebbüs şeklinde gerçekleşti. Bu sırada belki dakikalarca gerçekten vahşice ve öldürme niyetiyle saldırıya uğradık. Benim yüzümde, kaburgalarımda ve kolumda kırıklar oluştu. Kafamın arkasına dikiş atıldı. Gerçekten hem maddi hem de manevi açıdan çok zor bir duruma girdik. Suçluların sonuna kadar cezalarını almasını istiyoruz” şeklinde konuştu.Bu Haber 28.01.2022 - 15:30:14 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.