Belediye başkanı Ömer İşlek'in çarptığı turist kurtarılamadı

Belediye başkanı Ömer İşlek'in çarptığı turist kurtarılamadı
Korkuteli'nin MHP'li belediye başkanı Ömer Niyazi İşlek Serik'te bisikletli turiste çarptı, turist hayatını kaybetti.

Antalya'nın Serik ilçesine bağlı Kadiriye oteller bölgesinde yaşanan kazada Damıano Hakan Vedova isimli İsviçreli turist hayatını kaybetti. Çarpmanın şiddetiyle yola savrulan İsviçreli turistin ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldığı ancak kurtarılamadığı kaydedildi. Belediye Başkanı Ömer Niyazi, hızının normal olduğunu ve turistin bisikletiyle bir anda yola çıktığını ileri sürdü.

Olayla ilgili sosyal medyadan açıklama yapan Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek, şöyle dedi:

"Bugün, ömrü boyunca kimsenin yaşamak istemeyeceği bir olay ailemle benim başımıza gelmiştir. Eşim ve çocuklarımla beraber Serik ilçesinin Kadriye oteller bölgesinde trafik kurallarına uygun şekilde seyrediyorduk.

Aracım hız sınırını aşmadan seyrederken, bir otelin içinden kontrolsüz ve hızlı bir şekilde yola çıkan bir bisikletli aracımıza çarptı. İlk müdahalesi 112 ekiplerince yapılarak hastaneye kaldırılan İsviçre vatandaşı erkek, ne yazık ki tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetmiştir. Bu üzücü olay sebebiyle ben, 7 aylık hamile eşim ve 3 çocuğum psikolojik olarak son derece olumsuz etkilenmiş durumdayız”Bu Haber 27.10.2020 - 11:37:41 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
  • Ali Sırdari 27.10.2020 - 11:57

    Kadriye belek arasındaki yol zaten yarış pisti. 80 altında giden araba yok. Kuralsızlık diz boyu.

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.