Webius'dan, Antalya'da dijital iletişim ve online itibar yönetimi etkinliği

Webius'dan, Antalya'da dijital iletişim ve online itibar yönetimi etkinliği
Webius Digital, ‘’Oteller İçin Online İtibar Yönetimi ve Dijital İletişimin Geleceği’’ başlıklı bi etkinlik düzenleyecek. Söz konusu etkinlik, 20 Mart 2018 tarihinde saat 14:00’da Adalya Elite Lara Hotel’de gerçekleşecek.


Global ve yerel markaların konuşmacı olarak davet edildiği etkinliğin açılış konuşmasını ve sunumunu Webius Digital yapacak. ‘’Online İtibar Yönetiminin Kapsamı ve Geleceğin Dijital İletişimi ‘’ konulu sunumda otelcilerin dijital pazarlamadaki yol haritası da çizilmiş olacak.Diğer bir sunum  ise online itibar yönetimi portalı ReviewPro tarafından  ‘’Misafir Geribildirim Analizi Kullanarak Otel Gelirlerini Arttırmak’’ başlığıyla yapacak. Sunumda misafir yorumlarının satın alma sürecini nasıl etkilediği, bu yorumların nasıl analiz edildiği ve raporlandığı, gelirlerin nasıl yükseldiği örnek olaylar ile anlatılacak. Etkinliği ikinci bölümünde ise ‘’Dijital İletişimin Gücünü Kullanarak Misafirlerinizin Beklentilerini Aşın’’ adında bir sunum yapılacak ve en kolay, en verimli iletişim kanallarının merkezi yönetiminden bahsedilecek.

Otelcilik ve konaklama teknolojileri konusunda bir çözüm merkezi olan Hotech,  ”Misafir yorumları ve datalarından nasıl gelir elde edilir” sunumunu gerçekleştirecek. Firma, son dönemde geliştirdiği yazılım modülleriyle etkin veri kullanımını sağlayarak hem maliyetler hem de gelirler tarafında otelcilere ciddi kazanımlar sağlıyor.

Avrupa’nın lider değerlendirme sitesi Holidaycheck’in de sunum yapacağı etkinlikte konuklar merak ettikleri konularda interaktif bir şekilde soru sorabilecek ve bilgi edinebilecek.

Son olarak SnapShot, “Konaklama Sektöründe Veri Sorunlarının Çözümü” sunumuyla katılımcılara seslenecek. Almanya merkezli firma, kullanıcılarına ücretsiz sunduğu analiz ve raporlama ürünüyle kısa sürede dikkatleri üzerine çekti."

Otel yatırımcıları, genel müdür ve ceo’lar, satış ve pazarlama departmanı, gelir yöneticileri, misafir ilişkileri ve crm yöneticilerinin katılacağı etkinliğe event.webiusdigital.com adresinden ücretsiz kayıt yapılabilecek.

Bu Haber 03.03.2018 - 13:10:13 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.