VİDEO: Ünlü krivaziyer şirketinin gemisinde büyük kavga, 30 kişi yaralı

VİDEO: Ünlü krivaziyer şirketinin gemisinde büyük kavga, 30 kişi yaralı
Carnival Cruises'a ait Carnival Legend adlı kruvaziyer gemisinde aynı aileden 23 kişinin karıştığı kavgada 30 kişinin yaralandığı bildirildi.


TurizmGüncel - Dış Haberler

Carnival Cruise'a ait Carnival Legend isimli kruvaziyer gemisinde birbirine giren aynı aileden 23 kişi, ortalığı savaş alanına çevirdi. Gemideki güvenlik görevlilerinin müdahale ettiği kavgada 30 kişi yaralanırken, gemi plan dışı olarak Avustralya'nın Eden Limanına yanaşmak zorunda kaldı.Time'ın Avustralya basınından aktardığı habere göre, kavgaya karışan aile bireylerinden 9'unun gemiden atılması sonrası aynı ailenin üyesi diğer 14 kişi de Aden'de gemiyi terk etti.

Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, kavga Carnival Cruises tarafından da doğrulandı. Şirket tarafından yapılan açıklamada, personel ve yolcu güvenliğinin şirketin bir numaralı önceliği olduğu ve bu tip aşırı davranışlara tölerans gösterilmediği ifade edildi.

Olayda, Carnival Cruises'ın güvenlik elemanlarının kavgaya müdahale ettiği ve kavga edenleri tekmelediği görülüyor.Bu Haber 17.02.2018 - 12:52:12 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.