TUI'den İsviçre'ye kruvaziyer çıkarması: Liderlik koltuğuna oturdu

TUI'den İsviçre'ye kruvaziyer çıkarması: Liderlik koltuğuna oturdu
TUI Travel, İsviçre merkezli kruvaziyer satış acentesi Cruisetour'u ve onun kardeş şirketi Croisimonde'yi satın aldığını duyurdu. Söz konusu satın alma ile ilgili fiyat bilgisi ise verilmezken, TUI İsviçre'nin en büyük kruvaziyer pazarlayıcısı durumuna yükseldi.


TurizmGüncel - Dış Haberler

Alman seyahat grubu TUI, İsviçre'nin lider kruvaziyer satş acenteleri Cruisetour AG ve Croisimonde AG'yi satın aldı. İsviçre'de 15 yıldır faaliyet gösteren Cruisetour AG ülkenin Almanca konuşulan kesiminde, Cruisetour AG ise Fransızca konuşulan kesiminde lider kruvaziyer satış acenteleri olarak biliniyor.İSVİÇRE'NİN EN BÜYÜĞÜ OLDU

Satın almayla birlikte TUI, İsviçre'nin en büyük kruvaziyer satış şirketi haline gelerek bu ülkedeki lider tur operatörü olma varlığnı da güçlendirecek.

''STRATEJİMİZLE UYUMLU VİR SATIN ALMA''

TUI İsviçre CEO'su Martin Wittwer, ''Cruisetour AG ve Croisimonde AG satın almaları, gemi turları alanındaki uzmanlığımızı daha da geliştiriyor. Satın almalar aynı zamanda, TUI'nin kruvziyer alanındaki büyüme stratejisiyle de uyumlu.'' açıklamasını yaptı.


Bu Haber 20.12.2017 - 11:44:12 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.