Rusya'da bir tur operatörü daha Türkiye operasyonlarına başladı

Rusya'da bir tur operatörü daha Türkiye operasyonlarına başladı
Rusya'da iç turizm operasyonları yapan Dolphin Tour, Türkiye operasyonlarına başladığını açıkladı.

TurizmGüncel - Dış Haberler 

Rusya'da iç pazarda faaliyet gösteren Dolphin, dış pazarlara açılıyor. İlk olarak Türkiye satışlarına başlayan şirket, ilerleyen dönemde başka destinasyonlara da açılacağını açıkladı.OTELLERLE ANLAŞTI, UÇUŞLAR TARIFELI
 
Talep doğrultusunda otellerden teyit aldıklarını belirten şirketin genel müdürü Sergey Romashkin, Türkiye'ye yapacakları turlarda tarifeli seferleri kullanacaklarını açıkladı. Yer hizmetleri için de Türkiye'de bir incoming acentesi ile anlaşma yaptıklarını ifade etti. Şu ana kadar sadece gezi turları sattıklarını ifade eden Romashkin, "ilerleyen dönemde tatil paket turları da satabileceklerini kaydetti.

ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ ARTACAK
 
Dolphin'in çok yönlü bir tur operatörü olacağını belirten Sergey Romashkin, buna bağlı olarak şirketin ürün çeşitliliğinin artacağına işaret etti. Yakında web sitesinden iki destinasyonun daha satışa sunulacağını söyleyen Romashkin, "Bu ülkeleriin ismini şimdilik açıklamıyoruz." dedi.

REZERVASYON ALT YAPISINI YENİLEDİ
 
Operasyon yapacakları ülkeleri şirketin operasyon kabiliyetine göre belirlediklerini kaydeden Ramoshkin, "Şirketimiz, Türkiye operasyonlarına başlamadan önce rezervasyon alt yapısını yenileyerek yabancı tur satışına uygun hale getirdi." ifadelerini kullandı.
 
Dolphin, daha çok Rusya içinde turlar satan bir tur operatörü olarak biliniyor. Şirketin operasyonlarının yüzde 70'i ülke içine, yüzde 30'u ise yakın çevre ülkelere yapılıyordu.


Bu Haber 20.02.2018 - 20:14:37 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.