OTI Holding'ten Antalya'da görkemli 25. yıl kutlaması

  22.10.2017 - 14:45:00  OTI Holding, 25.kuruluş yıldönümünü, Antalya’da gerçekleştirdiği özel bir organizasyonla kutladı. Belek Land of Legends’da özel bir konser ile başlayan ve Defne Sarısoy’un moderatörlüğünü yaptığı gecede, OTI Holding Yönetim Kurulu üyeleri açılış konuşması yaptı. Organizasyona, Türkiye ve uluslararası turizm otoriteleri, otel ve havayolu şirketi yöneticileri, Rusya, Ukrayna, Polonya, Türkiye, Almanya, Belarus ve Gürcistan’dan acenteler, Türkiye ve yurt dışından basın mensupları, sektör temsilcileri ve Holding’in 36 ülkede çalıştığı partnerlerinden oluşan yaklaşık 2500 kişilik bir katılım oldu.  TurizmGüncel - Antalya

  OTI Holding’in 25.yılı etkinlikleri 21 Ekim tarihinde Antalya’da gerçekleştirilen konser ile başladı. Konser gecesinin moderatörlüğünü Defne Sarısoy yaptı. Belek’teki Land of Legends’da yaklaşık 2500 davetlinin katıldığı gecede, Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Bektaş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Coşkun Yurt ve Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Bektaş, açılış yaparak konukları selamladılar. Yönetim Kurulu üyeleri konuşmalarında 25 yıllık serüvenin nasıl başladığından, turizm sektöründe yola çıkarken belirledikleri prensip ve koyulan hedeflerden bahsettiler.  OTI Holding Yönetim Kurulu üyeleri, gecede yaptıkları konuşmada şunları söyledi:

  ''25 yıl önce 16 Ekim 1992’de ilk şirketimizin kuruluşunu yaptık. Türk turizminin atılım içinde olduğu yıllardı, fakat profesyonellik daha kapsamlı ele alınmalıydı. Biz bu iddia ile yola çıktık. Bu sebeple, birlikte çalışamaya başlarken çok önemli prensipler belirledik.             

  ''TÜRK ŞİRKETİ OLARAK GLOBAL OYUNCULAR ARASINDA OLMAKTAN DOLAYI GUURLUYUZ''       

  Hedeflerimizi iddiamız doğrultusunda oluşturduk ve prensiplerimizi kurulduğumuz günden bu yana işimizin her detayına yaydık. Sektörde kalite standartları belgelendirmelere hak kazanan ilk şirket olduk. Bugün görüyoruz ki, markalarımızla, çalışma şeklimizle adeta bir okul olduk. Doğru zamanda doğru yatırımlar yaptık ve 2000’li yıllardan sonra ciddi bir büyüme trendi yakaladık. 1992 yılında Türkiye’de destinasyon yönetimi ile başladığımız yolculuğumuz, bugün bizi dünyanın önemli turizm gruplarından biri haline getirdi. Bugün burada olmaktan ve bir Türk grubu olarak global oyuncular arasına girmiş olmaktan gurur duyuyoruz. Bundan sonra da, prensiplerimizden ödün vermeden, ekibimizle ve değerli iş ortaklarımızla başka başarılar kazanmak üzere yolumuza devam etmeyi hedefliyoruz.”  Tur operatörlüğünde Coral Travel, Destinasyonlar Yönetiminde ODEON Tours gibi sektörün saygın markalarını bünyesinde barındıran OTI Holding, Türkiye Ekonomi Bakanlığı’nın Türkiye İhracatçılar Meclisi ile birlikte yaptığı “Türkiye’nin En Büyük Hizmet İhracatçıları” araştırmasında, tüm sektörlerde ilk 10’a, turizm hizmetlerinde 1.sırada yer almış idi. OTI Holding, 2016 yılında Almanya’da Ferien Tourstik tur operatörünü satın aldı.

  OTI Holding, 21 Ekim Cumartesi akşamı gerçekleşen 25. yıl kutlaması Anadolu Ateşi gösterisi ve Goran Bregoviç’in sahne aldığı konser ile devam etti. Goran Bregoviç konseri ardından 10 dakikalık bir havai fişek gösterisi yapıldı.

  TÜRK VE YABANCI BASINLA BULUŞTU

  21 Ekim akşamı yapılan açılış konserinin ardından, 22 Ekim Pazar günü Xanadu Resort Hotel’de yapılan basın toplantısında OTI Holding Yönetim Kurulu üyeleri, önce Türk basın mensupları ile buluşarak sorularını cevapladı, ardından Türk ve yabancı basın mensuplarına OTI Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Bektaş, Dünya Seyahat ve Turizm Konseyi Başkanı Gerald Lawless ve Almanya Turizm Endüstrisi Federal Birliği (BTW) Başkanı, Dünya Turizm Örgütü Uluslararası Kalkınma İçin Sürdürülebilir Turizm Yılı Özel Elçisi Dr. Michael Frenzel başkanlığında bir basın konferansı ile açıklamalar yaptı. Toplantıda Türk ve yabancı basın mensuplarının soruları da cevaplandı.
  Haberi Paylaşın :
  Bu haber 22.10.2017 - 14:45:00 tarihinde eklendi.

  Kullanıcı Yorumları

  Kayıtlı yorum bulunamadı...

  Yorum ekleyin  Adınız :  

   

  Güvenlik Kodu :
  Yenile


   
  Diğer Başlıklar:
  Avrupa Birliği, Türkiye fonlarında kesintiye gitme kararı aldı
  Matador Network, 10 film ve yazılarla Türkiye'yi tanıtacak
  Türkiye seyahat için ikinci en riskli ülkeler grubunda gösterildi
  Unicredit Bank: Türkiye'de dolar yıl sonunda 4.15 olacak
  Erdoğan imzaladı, 'Helal Akreditasyon Kurumu' resmen kuruldu
  THY gayrimenkul işine girdi
  Antalya'nın sorunları ''Kent Konferansları'nda konuşulacak
  İşte Türkiye'nin 2018 yılında acentelere vereceği toplam destek
  İstanbul'da Troya sergisi
  Ünlü tur operatörünün çalışanı 700 bin lirayı zimmetine geçirdi
  Jolly Tur'dan Antalya'da büyük buluşma
  THY ile Do&Co'nun ayrılma nedeni 'şerefiye' mi?
  Yunan halkı Türkiye hakkında ne düşünüyor?
  'Enflasyon inim inim inletiyor ama onların umurunda değil'
  70 yıllık efsane marka 'Ceylan Kız' icradan satılıyor
  Setur, BookinTurkey'i Seturbiz adıyla yeniledi
  Belediyeye ait otel arazisi ihaleye çıkarıldı
  İşte bu hafta Almanya'da en çok aranan Türk otelleri
  Almanlar 2017'de paket turlara ne kadar harcadı?
  Ertuğrul Günay Yassıada için Twitter'dan isyan etti ama...
  Türkiye turizminin 2018 yol haritası bu kongrede tartışılacak
  MSC 9 milyar dolar yatırımla 6 dev gemiyi daha filosuna katacak
  Bakanlık, Xanthos ve Letoon antik kentlerini ziyarete açmaya hazırlanıyor
  Four Seasons'ın kurucusundan Türkiye ve şirkete ilişkin açıklamalar
  Genel Haber Arşivi
  Bizi Takip Edin
  Facebook Twitter
  HER HAKKI TURİZMGUNCEL.COM'A AİTTİR   ©   COPYRIGHT 2017  ||  Genel RSS  || Güncel RSS  || Sektörel RSS  ||  Marka INTERACTIVE
  Anket
  2018 sezonunda Avrupa'da durum ne olur?

  Daha da geriye gider
  Bu yılla aynı olur
  2016 rakamlarına ulaşır
  2015 rakamlarına ulaşır
  Belirsizlik hakim
  Ücretsiz Abone Olun