OTI Holding'ten Antalya'da görkemli 25. yıl kutlaması

  22.10.2017 - 14:45:00  OTI Holding, 25.kuruluş yıldönümünü, Antalya’da gerçekleştirdiği özel bir organizasyonla kutladı. Belek Land of Legends’da özel bir konser ile başlayan ve Defne Sarısoy’un moderatörlüğünü yaptığı gecede, OTI Holding Yönetim Kurulu üyeleri açılış konuşması yaptı. Organizasyona, Türkiye ve uluslararası turizm otoriteleri, otel ve havayolu şirketi yöneticileri, Rusya, Ukrayna, Polonya, Türkiye, Almanya, Belarus ve Gürcistan’dan acenteler, Türkiye ve yurt dışından basın mensupları, sektör temsilcileri ve Holding’in 36 ülkede çalıştığı partnerlerinden oluşan yaklaşık 2500 kişilik bir katılım oldu.  TurizmGüncel - Antalya

  OTI Holding’in 25.yılı etkinlikleri 21 Ekim tarihinde Antalya’da gerçekleştirilen konser ile başladı. Konser gecesinin moderatörlüğünü Defne Sarısoy yaptı. Belek’teki Land of Legends’da yaklaşık 2500 davetlinin katıldığı gecede, Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Bektaş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Coşkun Yurt ve Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Bektaş, açılış yaparak konukları selamladılar. Yönetim Kurulu üyeleri konuşmalarında 25 yıllık serüvenin nasıl başladığından, turizm sektöründe yola çıkarken belirledikleri prensip ve koyulan hedeflerden bahsettiler.  OTI Holding Yönetim Kurulu üyeleri, gecede yaptıkları konuşmada şunları söyledi:

  ''25 yıl önce 16 Ekim 1992’de ilk şirketimizin kuruluşunu yaptık. Türk turizminin atılım içinde olduğu yıllardı, fakat profesyonellik daha kapsamlı ele alınmalıydı. Biz bu iddia ile yola çıktık. Bu sebeple, birlikte çalışamaya başlarken çok önemli prensipler belirledik.             

  ''TÜRK ŞİRKETİ OLARAK GLOBAL OYUNCULAR ARASINDA OLMAKTAN DOLAYI GUURLUYUZ''       

  Hedeflerimizi iddiamız doğrultusunda oluşturduk ve prensiplerimizi kurulduğumuz günden bu yana işimizin her detayına yaydık. Sektörde kalite standartları belgelendirmelere hak kazanan ilk şirket olduk. Bugün görüyoruz ki, markalarımızla, çalışma şeklimizle adeta bir okul olduk. Doğru zamanda doğru yatırımlar yaptık ve 2000’li yıllardan sonra ciddi bir büyüme trendi yakaladık. 1992 yılında Türkiye’de destinasyon yönetimi ile başladığımız yolculuğumuz, bugün bizi dünyanın önemli turizm gruplarından biri haline getirdi. Bugün burada olmaktan ve bir Türk grubu olarak global oyuncular arasına girmiş olmaktan gurur duyuyoruz. Bundan sonra da, prensiplerimizden ödün vermeden, ekibimizle ve değerli iş ortaklarımızla başka başarılar kazanmak üzere yolumuza devam etmeyi hedefliyoruz.”  Tur operatörlüğünde Coral Travel, Destinasyonlar Yönetiminde ODEON Tours gibi sektörün saygın markalarını bünyesinde barındıran OTI Holding, Türkiye Ekonomi Bakanlığı’nın Türkiye İhracatçılar Meclisi ile birlikte yaptığı “Türkiye’nin En Büyük Hizmet İhracatçıları” araştırmasında, tüm sektörlerde ilk 10’a, turizm hizmetlerinde 1.sırada yer almış idi. OTI Holding, 2016 yılında Almanya’da Ferien Tourstik tur operatörünü satın aldı.

  OTI Holding, 21 Ekim Cumartesi akşamı gerçekleşen 25. yıl kutlaması Anadolu Ateşi gösterisi ve Goran Bregoviç’in sahne aldığı konser ile devam etti. Goran Bregoviç konseri ardından 10 dakikalık bir havai fişek gösterisi yapıldı.

  TÜRK VE YABANCI BASINLA BULUŞTU

  21 Ekim akşamı yapılan açılış konserinin ardından, 22 Ekim Pazar günü Xanadu Resort Hotel’de yapılan basın toplantısında OTI Holding Yönetim Kurulu üyeleri, önce Türk basın mensupları ile buluşarak sorularını cevapladı, ardından Türk ve yabancı basın mensuplarına OTI Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Bektaş, Dünya Seyahat ve Turizm Konseyi Başkanı Gerald Lawless ve Almanya Turizm Endüstrisi Federal Birliği (BTW) Başkanı, Dünya Turizm Örgütü Uluslararası Kalkınma İçin Sürdürülebilir Turizm Yılı Özel Elçisi Dr. Michael Frenzel başkanlığında bir basın konferansı ile açıklamalar yaptı. Toplantıda Türk ve yabancı basın mensuplarının soruları da cevaplandı.
  Haberi Paylaşın :
  Bu haber 22.10.2017 - 14:45:00 tarihinde eklendi.

  Kullanıcı Yorumları

  Kayıtlı yorum bulunamadı...

  Yorum ekleyin  Adınız :  

   

  Güvenlik Kodu :
  Yenile


   
  Diğer Başlıklar:
  Avrupa'nın Türkiye konusunda kafası karışık: Şimdi de İsviçre modeli
  Intercontinental Hotel'e silahlı saldırı, ölü ve yaralılar var
  Eskişehir'de tur otobüsü faciası: 11 ölü 44 yaralı
  VİDEO: Pilottan yürekleri ağızlara getiren iniş
  Valilik, alkol satışı olmayan şenliği 'alkolü özendiriyor' deyip yasakladı
  Mersin'de 6 alan 'kültür ve turizm koruma ve gelişim bölgesi' ilan edildi
  Emirates'ten 16 milyar dolarlık uçak siparişi
  TURYİD, İstanbul'da 'Global Gastronomi Zirvesi' düzenliyor
  Facebook'un yeni algoritması ne anlama geliyor, oteller ne yapmalı?
  Küresel otelcilik piyasasında 1.95 milyar dolarlık dev satın alma
  'Helal turizm' kavramı diğer otelleri itibarsızlaştırıp zor duruma düşürüyor'
  Meeting Point'in yeni markasıyla açacağı iki otelden biri Türkiye'de
  Türkiye'de en çok konut alan yabacı ülke vatandaşları belli oldu
  İnşaat şirketleri Kanal İstanbul arazilerini Araplara pazarlamaya başladı
  Tarihi Yarımada'nın silüetini bozan kuleler yasal hale geldi
  2017'de en çok hangi müzeler ziyaret edildi?
  2018'de Rusya manzarası: Türkiye paket turu uçak biletinden ucuz
  Rus hava yolu şirketi Pobeda paket tur pazarına mı giriyor?
  'Turizmcinin krizde aldığı ilk 'önlem' personel kıyımı'
  Azur Air Almanya filosundaki uçak sayısını arttırıyor
  Hamdi Güvenç açıkladı: Tataristan-Dalaman uçuşları başlıyor
  Pegasus'un Trabzon'da kaza yapan uçağı bulunduğu yerden çıkarıldı
  Otel sayısını 15'e çıkardı, 2018’i kaliteli hizmet ve marka yılı ilan etti
  Ukrayna'da tur operatörlerinin yükümlülükleri arttırılıyor
  Genel Haber Arşivi
  HER HAKKI TURİZMGUNCEL.COM'A AİTTİR   ©   COPYRIGHT 2018  ||  Genel RSS  || Güncel RSS  || Sektörel RSS  ||  Marka INTERACTIVE
  Anket
  2018 sezonunda Avrupa'da durum ne olur?

  Daha da geriye gider
  Bu yılla aynı olur
  2016 rakamlarına ulaşır
  2015 rakamlarına ulaşır
  Belirsizlik hakim
  Ücretsiz Abone Olun