IHG'den Crowne Plaza Ankara'ya iki ödül birden

IHG'den Crowne Plaza Ankara'ya iki ödül birden
Dünya genelinde 5 binden fazla otelle hizmet veren Uluslararası InterContinental Hotels Group üyesi Crowne Plaza Ankara, IHG tarafından her yıl düzenlenen Star Awards gecesinde “CEO Özel Ödülü ve Yılın En İyi Satış Ekibi” ödüllerini aldı.


CEO özel Ödülünü; Bülbüloğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Önder Bülbüloğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcı Berker Bülbüloğlu ve Otelin Genel Müdürü Uğur Bür;  Intercontinental Hotels Groups Managing Director’i Karin Sheppard’in elinden beraber aldı.İKİ ÖDÜL BİRDEN

Her yıl Avrupa’nın farklı bir kentinde yapılan ödül töreni bu sene Londra’da One Marylebone Venue da yapıldı. CEO özel ödülü (Managing Director Award) IHG grubunun tüm markaları arasından, hem çalışanlarının hem de misafirlerinin beklentilerinin ötesinde hizmet ve üstün performans gösteren bir otele yenilik, yaratıcılık, fark yaratan ve otel hedeflerinin tümünü yakalamaları sonucunda veriliyor. Yılın satış ekibi ödülü ise, Crowne Plaza Ankara’nın satış ekibinin 2017 yılı içerisinde gösterdiği üstün performans ve Avrupa kıtasındaki oteller arasında yaptıkları gelir, doluluk ve karlılık gibi oranlar göz önüne alınarak veriliyor.

BÜR: IHG'NİN EN PRESTİJLİ ÖDÜLÜNÜ ALDIK

Uğur Bür yaptığı açıklamada, “Daha önce Kavaklıdere’deki Holiday Inn otelimizle 2 kere ödül almıştık. Fakat grubumuza yeni kattığımız otelimiz Crowne Plaza Ankara ile aldığımız bu ödül çok özel. IHG’nin en prestijli ve en önemli ödülünü aldık. Otelimizin 2017 performansı, son 9 yılda grup içindeki en yüksek perfomans. 2017 yılında sunduğumuz hizmeti, uluslararası standartlar çerçevesinde ıspat ettik. Bülbüloğlu Holding olarak Otelcilik alanında fark yaratmaya ve ilk olmaya devam edeceğiz.'' dedi.

Bu Haber 03.03.2018 - 22:16:48 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.