Bodrum'a yapılacak yeni otel için imzalar atıldı

Bodrum'a yapılacak yeni otel için imzalar atıldı
Bodrum-Yalıkavak'a yapılacak Hyat Centric Yalıkavak Bodrum oteli için imzalar imzalandı.Varyap, Bodrum-Yalıkavak'a yapacağı yeni otel için Hyatt Hotels ile anlaşma imzalandı. Hyatt Centric Yalıkavak Bodrum ismiyle işletilecek olan tesis için iki şirket arasında franchise anlaşması imzalandı.

2019 yılının ortalarında açılması planlanan otelin Access Turizm ve Otel Yatırım Danışmanlık Ltd tarafından yönetileceği açıklandı. Yenis tesis Hyatt Hotels'in markalarıyla Türkiye'de açılan beşinci otel olacak.

77 odanın bulunacağı tesiste, 5 ayrı yiyecek-içecek alanı, spa, açık ve kapalı yüzme havuzları ve 544 metrekarelik konferans ve organizasyon alanı bulunacak.

''MARKANIN BÖLGE ÇAPINDA BÜYÜMESİNİ BEKLİYRUZ''

Hyatt Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Güney Batı Asya Bölgesi Satın Alma ve Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Peter Norman, “Bugünkü açıklama, Avrupa’da Hyatt Centric markasının yakaladığı hızı yeni gelişmelerle taçlandırmamıza olanak tanıyor. Marka, kendilerini bilinçli gezginler olarak tanımlayan milenyum zihniyetli misafirler için tasarlandı. Markanın bölge çapında büyümeye devam etmesini heyecanla izleyeceğiz” dedi.

İmzaların atıldığı bsın toplantısında konuşan Varyap CEO’su Erdinç Varlıbaş ise şunları söyledi:

''HYATT İLE OLAN GÜÇLÜ İLİŞKİMİZİ ÖNÜMÜZDEKİ YILLARDA DA DEVAM ETTİRECEĞİZ''

“Grup şirketlerimizden Özkent’in Hyatt ile Hyatt Centric Yalıkavak Bodrum’u açmak üzere yaptığı işbirliğini açıklamaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Burası Avrupa’daki ilk Hyatt Centric beach resort olarak, Bodrum’un en önde gelen lokasyonlarından birinde, üst segmentte tatil deneyimleri sunacak. Modern Akdeniz tasarımı, sanatsal peyzajı, denizin yanı başında yer alan olağanüstü lokasyonu ve geniş yelpazedeki sunduğu nitelikli yaşam ile Hyatt Centric Yalıkavak Bodrum, bölgede kısa süre içinde en çok aranan otellerden biri haline gelecek. Hyatt’la olan güçlü ilişkimizi önümüzdeki yıllarda da devam ettirmeyi hedefliyoruz”NOT:
2015’te kurulan Hyatt Centric markası bünyesinde, Chicago, Houston, New York City, New Orleans, Waikiki, Hawaii, Arlington, Virginia, Park City, Utah, Miami, Key West, Long Beach, Santa Barbara, San Francisco ve Guatemala City şehirlerinde yer alan 16 otel bulunuyor. Daha önce açılacağı açıklanan Barbados, Doha, Dubai, Madrid, Fransız Alpleri, Ginza Tokyo, Peru ve Santiago otelleriyle bu sayının daha da artması planlanıyor.


Bu Haber 25.08.2017 - 14:17:51 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.