Bağlıkaya'dan 'yola devam ediyoruz' toplantısı: Hayalleri boşa çıkacak

Bağlıkaya'dan 'yola devam ediyoruz' toplantısı: Hayalleri boşa çıkacak
TÜRSAB genel kurulunun yapılacağı tarihin belli olmasının ardından, başkan adaylarından Firuz Bağlıkaya ekibindeki isimlerle istişare toplantısı düzenledi.


TÜRSAB seçimi için çalışma yürüten Değişim Hareketi'ne mensup isimler, genel kurul tarihinin 24-25 Şubat olarak açıklanmasının ardından Firuz Bağlıkaya'nın ev sahipliğinde düzenlenen istişare toplantısında bir araya geldi.

''BİR ÇOK HAZKSIZLIĞA UĞRADIK''

Yeni seçim süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Firuz Bağlıkaya, genel kurulun ertelenmesinden bu yana birçok haksızlığa uğradıklarını ancak buna rağmen daha da güçlenip, kenetlenerek yollarına devam ettiklerini belirtti.

Güvenlik sağlanamayacağı gerekçesini öne sürerek seçimi erteleyen mevcut yönetimin hala yetkilerini kullanmaya çalıştığına da değinen Bağlıkaya, değişimi isteyen BYK başkanlarını hukuktan yoksun bir şekilde görevden alınmasını ise kınadı.''HAYALLERİ BOŞA ÇIKACAK''

Firuz Bağlıkaya, seçime katılımın az olması için yeni hazirun listesi oluşturma yoluna gidildiğini ancak bu anlamdaki hayallerin boşa çıkacağını ifade etti.

''HASAN ERDEM'LE OLAN GÜÇ VE FİKİR BİRLİĞİ DEVAM EDİYOR''

Başaran Ulusoy adaylıktan çekildikten sonra yeni başkan adaylarının ortaya çıkmasını doğal karşıladıklarını söyleyen Başkan adayı, Hasan Erdem ile olan güç ve fikir birlikteliklerinin ise devam ettiğini vurguladı.

Kimse ile husumetleri olmadığının altını çizen Bağlıkaya, amaçlarının sektörün sorunlarına en kısa sürede çözüm bulmak ve geleceğe hazırlayacak projeleri hayata geçirmek olduğunu vurguladı.

''AİDATLARI DÜŞÜRECEĞİZ''

Başkan adayı, üye aidatlarla ilgili sıkıntının ise mevcut yönetimin sorumluluğunda yaşandığını, ancak yönetime geldiklerinde bu anlamda çeşitli kolaylıklar sağlayacaklarını ve aidatları düşüreceklerini söyledi.

Toplantıya, Türkiye çapında Değişim Hareketi'ne mansup 150 isim katıldı.
Bu Haber 06.01.2018 - 20:18:27 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • NURTEN ROLLIER KESKIN - 12.01.2018 - 12:32

    #DegisimCizgimizdirKararliyizBizeFiruzBaglikayaGerek.

  • Hüloğğğğ - 08.01.2018 - 10:24

    wait and see

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.