Ahmet Temurci: Booking.com Türkiye'ye geri dönüyor

Ahmet Temurci: Booking.com Türkiye'ye geri dönüyor
Küresel rezervasyon portalı booking.com'un gerekli düzeltmeleri yapıp cezaları ödedikten sonra Türkiye'ye geri döneceği belirtildi.


Kültür ve Turizm Bakanlığı ile temasa geçen booking.com'un gerekli düzeltmeleri yapıp cezaları ödedikten sonra Türkiye'ye yeniden dönmeyi kabul ettiği belirtiliyor.''BOOKING.COM GEREKLİ CEZAYI ÖDEMEYİ KABUL ETTİ''

Yeni Şafak'ın aktardığına göre Tanıtma Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Temurci, booking.com ile görüşmelere başlandğını duyurdu. Temurci, gerekli cezayı ödemeyi kabul eden booking.com'un Türkiye pazarına yeniden dönebileceğini kaydetti.

booking.com’a verilen cezanın sadece Türkiye içinde yapılan tatilleri kapsadığını belirten Temurci, verilen cezanın Türkiye’den yurtdışına veya yurtdışından Türkiye’ye yapılan tatil alma faaliyetini etkilemediğini kaydetti.

AVRUPA'DA DA DAVALIK

Site yenilemelerini yaptıktan şirketin Türkiye operasyonlarına başlayacağını anlatan Temurci, "Bu sadece booking.com’un Türkiye’de yaşadığı bir sorun değil. Fransa ve Almanya’da benzer davalar sürüyor” dedi.


Bu Haber 04.01.2018 - 11:35:56 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • Murat Samur - 04.01.2018 - 02:14

    Nasıl olsa doviz gelirleri var, borç TL, pula donuştu mu ödeme rahat oluyor tabi. Allah herkese euro kazanmak, tl borçlanmak ve booking"e muhtaç ülkeler nasip etsin. Ayrıca bizim gibi teknoloji alyapısı yeteneksiz olan, 100 metre ilerdeki oteli satın almak için amerikan ve hollanda sistemlerinde ihtiyacı olan ülkeler nasip etsin yabancı online turizm firmalarına.... Kendi web sitesini yapmaktan aciz otellerimiz oldukca yürü booking.com seni kim tutar. Bence bravo. 500 tane tanıtım vakfı ve dev bakanlık butçelerinin çöpe gidiyor işe de yaramıyor. Booking ülkemizi bizden daha iyi tanıtıyor (malesef). Türk turizm firmalarına da allah güç versin. Tabi acentaların haberi olman fiyatları dibe vurmakta otellerin, turk acentaarına yaptığı en buyuk suikasttir. Türkün türkten başka düşmanı yok malesef. Yazık bu güzelim vatana

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.