Panama Kanalı’nı Air France – KLM ayrıcalığıyla keşfedin!


Orta ve Güney Amerika’nın lider havayolu şirketi Air France – KLM alternatif tatil rotası arayışında olanları, okyanusları buluşturan Panama Kanalı’nı keşfe davet ediyor. Konforu ve kaliteyi bir arada sunan Air France – KLM’in Panama uçuşları Paris veya Amsterdam aktarmalı olarak seyahat bütçenizi yormayan fiyatlarla sunuluyor.

Orta ve Güney Amerika’da 26 farklı lokasyona uçuş imkanı sağlayan Air France – KLM’in Panama uçuşları haftanın her günü gerçekleşiyor. Yaklaşık 19 saat süren uçuşlar, Air France ile Business Class, Premium Economy ve Economy olmak üzere üç, KLM ile Business Class ve Economy olarak iki kabinde, yenilenmiş Boeing 777-200 uçaklarıyla gerçekleştiriliyor.

Kuzey ve Güney Amerika’yı birbirine bağlayan, Panama Kanalı ile özdeşleşen Panama, yeryüzünün en göz alıcı doğa harikalarına ev sahipliği yapıyor. Görkemli yağmur ormanları ise büyülüyor. Panama, turistler için birçok gezi alternatifi sunuyor ancak kuşkusuz insan yapımı en uzun kanal unvanını taşıyan Panama Kanalı gezi listesinin en üst sıralarında yer alıyor. Deniz ve doğa tutkunlarının mutlaka gitmesi gereken yer ise Bocas Dell Toro takımadaları olarak öne çıkıyor. Buradaki ulusal deniz parkı da mutlaka görülmesi gereken yerler arasında yer alıyor.

24.08.2015 - 16:58:35
TurizmGuncel.com Yazıcı Dostu Gösterim